loader image
Skip to content

LLumar Boya Koruma Filmleri

Otomobil Boya Koruma Filmi

Ne yazık ki; ne kadar küçük olursa olsun; ilk çizik en acı verenidir. Üstelik gün boyunca her tür hasara karşı dikkat etmek de tam anlamıyla imkânsız. İşte tam bu aşamada, LLumar otomobil boya koruma filmi görevi devralır. Daha az endişe, daha az baş ağrısı ile çok daha iyi sürüş keyfi.

 

Günlük sokak hasarlarını önler

PPF filminin kendiliğinden düzelen yüzeyi, otomobil boyasının performansını ve kullanım ömrünü önemli ölçüde geliştirir.

Sıyrık ve çiziklere karşı koruyucu kalkan

Zaman içinde aracınızın boya yüzeyi küçük hasarlar sebebiyle güzelliğini kaybeder. Bu koruma sayesinde aracınızın boyası korunur ve uzun süre yeni gibi görünür.

Boyalı yüzey ile mükemmel uyum

Parlak ve mat seçeneklerle sunulan filmler, fabrika çıkışlı ve özel yapım boyalara mükemmel uyum sağlar. Aracın neresine uygulandığı çıplak gözle fark edebilmek çok zordur.

Lekelere karşı kusursuz direnç

Kir, yağ, katran ve böcekler sebebiyle oluşan solma ve lekelere karşı kusursuz koruma sağlar, boyanızın rengini daha uzun süre yeni kalır.

Üstün yüzey dayanıklılığı

Hydrogard™ teknolojimiz suya karşı dayanıklılığı artırmak ve aracınızın dış yüzeyinin ömrünü uzatmak için tasarlanmıştır.

%100 müşteri memnuniyeti

Araç filmine ve uygulamasına yapacağınız yatırımı sınırlı bir üretici garantisiyle koruyacağımıza söz veriyoruz.

LLumar Boya Koruma Filmi Çeşitleri

PPF Platinum
PPF Platinum Ekstra
Valor

LLumar Boya Koruma Filmleri hakkında detaylı bilgi almak için bize şimdi ulaşın!

İletişim Formu

Bilgi almak istediğiniz ürün ve hizmetimiz hakkında sizi aramamızı isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. En kısa sürede deneyimli bir personelimiz size ulaşacaktır.