loader image
Skip to content

Hizmetlerimiz

Dünyaca ünlü ve kalitesini kanıtlamış ABD merkezli cam filmi üreticisi LLumar ile tamamen farklı bir cam filmi deneyimine hazır olun. 10 yıla varan garantili cam filmleri ile UV ışınlarından korunurken, hem ısıyı ve ışığı kontrol edin hem de otomobilinize ve evinize stil katın.

STEK boya koruma filmleri, aracınızın boyasının ilk günkü gibi parlak kalmasını sağlarken aynı zamanda çizilmelere ve diğer tüm etkilere karşı tam koruma sağlar. Aracın güneşe maruz kalma sonucunda boyasının solmasını da engeller.

Ceramic Pro endüstriyel bir kaplamadır ve profesyoneller tarafından uygulanır. Aracın yollardaki tüm zararlı etkenlere karşı etkin bir şekilde korunmasını sağlar. Uygulama yapılan yüzeyler ıslanmaz, paslanmaz, buz tutmaz, kirlenmez, kendi kendini temizler ve aşınması azalan ürünün ömrü uzatılmış olur.

Araçların özel cast folyolarla tamamının veya istenilen parçalarının kaplanması işlemidir. Bu kaplama istenilen renkte veya şeffaf olarak yapılabilmektedir. İkizler Cam olarak profesyonel ekibimizle  kaliteli, detaycı, temiz ve titiz bir hizmet vermek öncelikli amacımızdır. 

İkizler Cam’da alanında uzman ekip ile oto detaylı iç temizlik hizmeti verilmektedir. Araç detaylı temizlik hizmetinde araç içerisinde temas edilen direksiyon, vites, kapı kolları ve ayna gibi sürücü ve yolcuların sürekli temas ettiği yüzeylerin yanı sıra tavan ve koltuk döşemeleri detaylı bir şekilde temizlenmektedir.