loader image
Skip to content

Detaylı Temizlik

İkizler Cam kalitesiyle detaylı iç temizlik...

İkizler Cam’ın anti bakteriyel detaylı iç temizliği size ve sevdiklerinize daha sağlıklı bir ortam sunar. Koltuklar, kapı içleri, tavan ve taban döşemeleri, ön göğüs, torpido ve bütün plastik aksam, bagaj içi anti bakteriyel detaylı temizlik ürünleriyle temizlenerek dezenfekte edilir. Bütün bu işlemlerde uygulama yapılan alanın özeliğine uygun olarak tasarlanmış ve patentli Ziebart ürünleri kullanılır. (Deri, kumaş, vinil, plastik ve cam yüzeyler için farklı ürünler) Aracınız ilk aldığınız günkü kokusuna ve temizliğine kavuşur.

İç Mekan Koruma

İkizler Cam iç mekan koruma uygulaması, detaylı bir şekilde temizlenmiş aracın iç mekanına uygulanır. Kumaş ve deri koltuklar için ayrı ayrı üretilmiş en kaliteli ürünler kullanılır.

Detaylı şekilde temizlenmiş koltuklar uygulanan patentli temizlik ürünleri ile yağ, kahve, çikolata, dondurma, her türlü meyve suyu, hatta motor yağlarının bırakacağı lekelere karşı korunmuş olur. Ürünlerin içeriğindeki nano teknoloji sayesinde dökülen sıvılar kumaş ya da deri fark etmeksizin dokuya işleyemediğinden temizlenmesi çok kolaylaşır.

İkizler Cam deri yüzey koruma ürünleri aracınızdaki deri yüzeylerde çatlama ya da solmaları önler. Sağladığı koruma etkisini 6 aya kadar muhafaza eder.

Detaylı Dış Temizlik

Yol tuzu, inşaat atıkları, aşırı ısınmış asfalt ve diğer çevresel faktörler otomobilinizin dış yüzeyi için istenmeyen sonuçlar oluşturur.

Ziebart dış yüzey detay uygulamaları otomobilinizin orijinal görüntüsüne geri dönmesini sağlar. İşlemler en ince detayına kadar büyük bir titizlikle gerçekleştirilir.

Aracınızın her yüzeyi için Ziebart tarafından geliştirilmiş ve patenti alınmış özel ürünler mevcuttur. Söz gelimi boyalı yüzeyler, krom yüzeyler, cam kenarındaki nikelajlar, plastik yüzeyler, jantlar ve lastikler her biri özel üretilmiş ürünlerle temizlenir.

Detaylı temizlik hakkında bilgi almak için bize şimdi ulaşın!

İletişim Formu

Bilgi almak istediğiniz ürün ve hizmetimiz hakkında sizi aramamızı isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. En kısa sürede deneyimli bir personelimiz size ulaşacaktır.